facebook

poniedziałek, 16 maja 2011

Czas to tylko iluzja

Ucieka szybciej niż nam się wydaje. Jeszcze wczoraj piątek, luty, lato, lata dziewięćdziesiąte, siedemdziesiąte itd. Każdego dnia przypominamy sobie, jak się starzejemy i życie ucieka nam między palcami. 
time czas zegar
Ostatnio uświadamiam sobie to coraz częściej, nie wiedząc też tak naprawdę dlaczego. Pewnie przez to też, że zdaję sobie sprawę, ile czasu zajmuje praca i marnowanie czasu przed komputerem, a ile poświęcanie go na coś interesującego i przyjemnego, chociaż i tamte dwie rzeczy mogą być ciekawe. Zauważam swoje zaległości i zamiast widzieć moment wygrzebania się z nich, widzę tylko coraz więcej nowych rzeczy do zrobienia. Nie mówiąc już o rzeczach w domu, które też nie idą mi ostatnio za dobrze. Nie wiem, skąd ten mój pesymizm ostatnio, ale pewnie przez to małe ochłodzenie. Nie jestem, aż taka narzekająca, ale po prostu chciałabym swoje życie przeżyć, choć trochę, ciekawiej. Nie wpadać w codzienną rutynę i nie kręcić się wokół pieniądza. Jest jeszcze tyle do zrobienia...
Antonina Kostrzewa
antonina kostrzewa podpis

Napisano już 2 komentarze/y. Zapraszam do dodawania kolejnych...
Już teraz przyłącz się do dyskusji i dodaj nowy komentarz

Pisany inaczej pisze...

Wszyscy tak mamy....czas przecieka nam przez palce, a my sami nic nie możemy zrobić. Samo życie.

Antonina pisze...

Dlatego najlepiej każdego dnia znaleźć chociaż pół godziny dla siebie. Sama wiem, że nie tak łatwo to osiągnąć, ale spróbować można.

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails