facebook

niedziela, 14 sierpnia 2011

Każda zagadka jest prosta, gdy znamy rozwiązanie

Brzmi to banalnie, ale rzeczywiście tak jest. Może nie sprawdzi się w skomplikowanych zadaniach matematyczno-fizycznych, ale do wielu innych pasuje, jak znalazł. Znając rozwiązanie żadna sztuczka z kartami, ani inne niemożliwe rzeczy nie są już takie wyjątkowe. Dlaczego o tym piszę?? Otóż znalazłam rozwiązanie dla mojego problemu, a dokładnie do objętości mojego bloga. Jeszcze będzie mnie czekać długa droga z optymalizacją kodu itp, ale teraz cała reszta wydaje się już tylko banalna. Tylko trochę pracy i reszta już będzie z przysłowiowej górki. 
zagadka, znak zapytania
Teraz jednak mam pytanie do ciebie czytelniku: "Czy gdybyś znał rozwiązanie zagadki swojej samotności, to czy byś ją pokonał?" . Zastanów się nad tym, ale wydaje mi się, że znasz rozwiązanie, o jeśli chcesz wyjść ze swojej samotności, to znaczy, że chcesz spotkać osobę, którą będziesz kochał i ona będzie kochać ciebie, by założyć wspólną rodzinę oraz mieć grupę przyjaciół, z którymi można zawsze spędzić wolny czas. Czy dużo się pomyliłam? Czy tak ciężko zrozumieć, że rozwiązanie mamy podane na dłoni? Wiemy, co nim jest, teraz tylko wystarczy znaleźć sposoby, by to osiągnąć. To też nie jest łatwe, ale jeśli wiemy, co chcemy osiągnąć, to na pewno znajdziemy wiele dróg, by dotrzeć do celu. Trochę prób, trochę błędów, determinacji i czasem trochę szczęścia. Nic nie przychodzi łatwo, ale warto spróbować.
pocałunek, cel
Jeszcze może być łatwiej, gdy już wiesz, kim jest ta osoba. Teraz tylko powoli trzeba iść schodek po schodku, by dotrzeć do drzwi z napisem "Szczęście" i nie patrzeć tylko przez dziurkę od klucza, tylko nacisnąć klamkę i wejść do środka.
Antonina Kostrzewa
antonina kostrzewa podpis

Napisano już 2 komentarze/y. Zapraszam do dodawania kolejnych...
Już teraz przyłącz się do dyskusji i dodaj nowy komentarz

Anonimowy pisze...

idiotyzm

Antonina pisze...

Może i idiotyzm, ale nie można ludziom tak po prostu odbierać marzenia.

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails