facebook

wtorek, 31 grudnia 2013

Rok minął, a nic się nie zmieniło

Może jednak wszystko się zmieniło. Może cały świat zmienił się o 180 stopni, tylko my cały czas jesteśmy tacy sami. Całkowicie pochłonięci sobą i swoimi problemami. Czy zmiana roku ma jakiekolwiek znaczenie. Czy jutro obudzimy się całkiem inni? Data jest symboliczna, jak "zaczynam szukać pracy od poniedziałku". Wszystko znajduje się w nas samych i jeśli powiemy sobie, że w najbliższą środę zmienimy całe nasze życie, to dlaczego tego nie robimy? Czy brakuje nam energii czy odwagi? Czemu zadajemy sobie każdego dnia te same pytania? A może wracamy tylko do nich, co jakiś czas? Zresztą, jak widać ja też piszę ze znakami zapytania, więc może nie potrafię także odpowiedzieć na proste pytania. 
Tylko, o co tak naprawdę chodzi w życiu? Czy lepiej znaleźć naszą drugą połówkę czy może po prostu być szczęśliwym? Gdzie jest to szczęście? Chowa się za górą pieniędzy, a może za piątką dzieci? Szczęście jest w nas i czasami brakuje nam tylko iskry, by je zobaczyć.
Antonina Kostrzewa
antonina kostrzewa podpis

Napisano już 4 komentarze/y. Zapraszam do dodawania kolejnych...
Już teraz przyłącz się do dyskusji i dodaj nowy komentarz

Unknown pisze...

W nadchodzącym roku życzę wiele uważności w życiu tu i teraz, wtedy o wiele łatwiej dostrzec szczęście :)

Aguś pisze...

Hmm ja powiem tak: nic na siłę! Druga połówka jest potrzebna i nie można zamykać się na miłość ale wiem też że do miłości trzeba dojrzeć. Szczęśliwym trzeba zawsze być. Ja się odważyłam i nie żałuję i tego się będę trzymać a ten rok będzie pełen zmian;))

Wszystkim życzę tyle szczęścia!!!

Maciej pisze...

@Aguś
Zgadzam się z Tobą w 100 procentach :) Mam nadzieję że te zmiany będą udane :)

Fantasmagoria pisze...

Szczęście może być we wszystkim, w czym chcemy je widzieć. W spełnianiu pragnień, a może bardziej w posiadaniu takowych. Tylko, jak napisałaś, czasem trudno je znaleźć. [life-kills-slowly.blogspot.com]

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails