facebook

wtorek, 9 kwietnia 2013

Zły nastrój, a wiosna tuż tuż

Miało być lepiej. Więcej słońca, więcej stopni, nowe plany, nowe pomysły, a wyszło niestety, jak zawsze.
Czekałam na te pierwsze przebłyski słońca i temperaturę powyżej pięciu stopni na plusie od dawna mając nadzieję, że dobry nastrój pojawi się wraz z dobrą pogodą. Zrobiło się cieplej, ale nastrój zamiast się pojawić, to jeszcze uciekł. Zresztą napisania czegoś na blogu zbierałam się już od tygodnia i za każdym razem stwierdzałam, że to może poczekać. Po co mam pisać innym same kiepskie rzeczy, skoro może już jutro znajdę w sobie więcej siły i będę miała coś, czym chętnie się podzielę.
czekanie, samotna, kobieta, lato, plaża, huśtawka
Nie można jednak ciągle narzekać, tylko trzeba brać się do roboty. Muszę rozpocząć wiosenne porządki w szafkach z ciuchami, a później z papierami. Nie może mi się tutaj walać mnóstwo zbędnych rzeczy. To całkowicie zabiera mi przestrzeń do działania i chęć do kupienia czegoś nowego. Rozpisuję nowy plan działania, może systematyczność do czegoś zmusi mnie bardziej. Lepiej zamiast zmusi napisać nastroi do pozytywnego działania!! O, tego się będę trzymać.
Z pozytywnych rzeczy:
Na blogu jest już ponad pięćset komentarzy. Całkiem spora sumka.
I zapraszam was wszystkich do polubienia mojej nowej strony na Facebooku:
Antonina Kostrzewa
antonina kostrzewa podpis

Napisano już 2 komentarze/y. Zapraszam do dodawania kolejnych...
Już teraz przyłącz się do dyskusji i dodaj nowy komentarz

Unknown pisze...

Lubię wszystko, o czym piszesz i czasami mam podobnie :) ale to nie znaczy, że musimy o tym głośno trąbić i udawać, że wcale tak nie jest, prawda?:) Kiedyś przyjdzie, jak nie wiosna, to z mety LATO, jestem pewna! Serdeczności!

Anna M. pisze...

Cześć :)

Ja również czekam na wiosnę, dziś w Poznaniu juz było całkiem ciepło... tylko kapuśniaczek się pojawił...

Ale będzie lepiej :) Gratulacje komentarzy, nowa strona polubiona, zapraszam do mnie na blog... czekają słodkości, to tak na depresyjny nastrój ;)

Anna M.
annamatysiak.blogspot.com

:)

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails