facebook

wtorek, 25 maja 2010

Czas na konkurs

Przyszedł czas na zorganizowanie małego konkursu dla czytelników mojego bloga oraz fanów i znajomych na Facebooku. Do wygrania oczywiście moja książka: "Zawstydzeni, czyli skazani na.. Samotność".
 
Wystarczy, że w komentarzach na blogu lub na FB napiszecie: "Dlaczego osoba samotna nie jest singlem?". Do trzech osób z najbardziej trafnymi/ciekawym/zaskakującymi odpowiedziami prześlę swoją książkę. Odpowiedzi możecie wpisywać do niedzieli, do północy.
Serdecznie zapraszam. :)

Edit: Przez kilka dni może mnie nie być, co łączy się z brakiem dostępu do sieci. Konkurs oczywiście trwa nadal, a dopisane przez was komentarze umieszczę po powrocie.
Antonina Kostrzewa
antonina kostrzewa podpis

Napisano już 3 komentarze/y. Zapraszam do dodawania kolejnych...
Już teraz przyłącz się do dyskusji i dodaj nowy komentarz

Anonimowy pisze...

Pytasz"Dlaczego osoba samotna nie jest singlem ?"..Bo samotność..ta najtrudniejsza,najboleśniejsza najczęściej dotyka ludzi,którzy nie są sami...

Czas na konkurs pisze...

"Dlaczego osoba samotna nie jest singlem?"
- Odpowiedzi jest bardzo dużo,bo każdy rozumuje inaczej, po swojemu i na nic tu by się zdały definicje określeń "singiel i "samotny".
Singiel,najczęściej decyduje się być samotnym człowiekiem(mężczyzna,kobieta).Nie koniecznie chciał/a być samotnym,ale brak odpowiedniego partnera,brak czasu na związek(kariera),a później to już przyzwyczajenie i wygodnictwo.

Natomiast osoba samotna,nie koniecznie oznacza,
że nią była zawsze.
Czasami zdarzenie losu decyduje,
że jesteśmy sami(śmierć współmałżonka,czy partnera).Bywa jednak samotność gorsza,tak można by to określić,kiedy jesteśmy wśród ludzi,krewnych,bliskiej rodziny,męża,żony,a jednak czujemy się samotni.Taka samotność boli najczęściej,bo od jakiegoś momentu mamy powody uskarżać się na swój los,tu powodów można by wymieniać w nieskończoność...różnice charakterów,brak zrozumienia itd.itp.
Kajoz4@wp.pl

nanusia pisze...

Dlaczego osoba samotna nie jest singlem ?
Dlatego, że istnieje wiele rodzajów samotności..
I w zależności od tego jaki aspekt analizujemy to człowiek nie jest sam ze sobą.. ma swoją wiarę(ateiści też obierają się na pewnej koncepcji), ma sumienie, które przypomina mu że nie jest sam ;)

mój mail jakby co : malinkaaa_007@o2.pl

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails