facebook

piątek, 11 maja 2012

Trójka, czyli mała rocznica

Przyznaję się bez bicia. Dzisiaj nastąpił ten dzień, kiedy jestem z wami już trzy lata. Mimo różnych zawiłości udaje mi się nadal pisać. Czasami więcej, czasami mniej, ale wciąż tu jestem. Sama nie wiem, jak to się udało, skoro zazwyczaj szybko nudzę się jedną rzeczą i szukam nowych wrażeń. No nic, tylko się cieszyć i oby tak dalej. Poza tym pamiętam moje obietnice bez pokrycia, ale przyjdzie czas na modyfikację wyglądu tego bloga, bo mimo pracy włożonej w ten kod, nic więcej lepszego z niego nie osiągnę, a przydałaby się jakaś lekko odświeżona wersja.
Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal odwiedzać, będziecie pisać komentarze te dobre i te złe (wszystkie poza wulgarnymi i duplikatami są publikowane) i będziecie mnie polecać dalej.
Z mojej strony mogę wam polecić kolejną odsłonę 31.10, czyli Halloween po polsku.
Dokładniej zaś konkurs na opowiadanie. Może twoje opowiadanie znajdzie się w naszym ebooku. Odwiedź stronę konkursową i napisz coś naprawdę strasznego. Strzyżewo czeka.
Antonina Kostrzewa
antonina kostrzewa podpis

Napisano już 4 komentarze/y. Zapraszam do dodawania kolejnych...
Już teraz przyłącz się do dyskusji i dodaj nowy komentarz

Zmija37 pisze...

Wypadałoby zatem zaśpiewać sto lat, ale lepiej nie, zazwyczaj jak zaczynam to wszyscy robią zrzutę aby mi zapłacić za koniec śpiewów:) Piękny wynik - 3 lata.

Antonina pisze...

dziękuję bardzo, a przy okazji może to dobry pomysł na zarabianie pieniędzy z tym śpiewaniem :)

ToTylkoJa pisze...

Wszystkiego najlepszego:) Co do wyglądu bloga, najważniejsze w sumie jest co w nim piszesz a nie jak wygląda... a poza tym to jak dla mnie, wygląda blog Twój całkiem całkiem:)

Pozdrowienia:)

Antonina pisze...

Też tak zawsze myślę, że liczy się treść, nie wygląd, ale on także przyciąga osoby, które zaglądają tu po raz pierwszy. Muszę znaleźć kompromis.

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails