facebook

czwartek, 6 grudnia 2012

Wakacje mają smak wiśni - zapowiedź książki

Dzisiaj nie będę dużo pisała. No może tak tylko troszkę. Chciałam wam przedstawić okładkę do mojej najnowszej książki, a dokładniej ebooka: "Wakacje mają smak wiśni". W książce tej poznacie Marcelinę, która właśnie kończy studia i zaczyna swoje prawdziwe, dorosłe życie - kariera, ślub, może i dziecko, to wszystko wydarzy się już za chwilę. Tylko czy niektóre przypadki nie sprawią, że poukładana przyszłość, nie  podąży własnym torem. Skąd ten smak wiśni? O tym przekonacie się w książce. Jak zawsze w moich książkach, nutka samotności, szczypta szczęścia i niekoniecznie książę z bajki. Gorąco polecam.
Poniżej przedstawiam okładkę, która jeszcze może ulec zmianie:
Antonina, kostrzewa, pisarka, ksiażka, ebook, wakacje
Książka ukaże się pod koniec grudnia lub na początku roku. Teraz, gdy tutaj to napisałam, będę musiała szybciej dopisać zakończenie i wykonać niezbędne poprawki. 
Antonina Kostrzewa
antonina kostrzewa podpis

Napisano już 2 komentarze/y. Zapraszam do dodawania kolejnych...
Już teraz przyłącz się do dyskusji i dodaj nowy komentarz

Kociak pisze...

Wiesz nawet fajny blog sama pisze wiele bogów i niedawno zaczełam pisać bardzo smutną hitorie 15 dziewczynki sama wymyślałam możesz ocenić pleas. Nazwa to Pamiętnik Samotności

Antonina pisze...

witaj,
widzę, że od grudnia udało ci się kilka blogów stworzyć. Z pewnością zaglądnę na Pamiętnik Samotności i przeczytam twoją historię.
pozdrawiam

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails